aktualna pogoda:
 18 °C
1010 hPa
deszcz: 0.0 mm
pogoda na 3 dni »

Okradł piwnice i wpadł


Wtorek 14-02-2012 15:00

Trzy splądrowane piwnice oraz dwie kolejne próby włamań – tak wygląda niedzielny bilans włamywacza, który grasował w jednym z konińskich bloków. Policjanci wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami zespołu ds. nieletnich zatrzymali już jednak podejrzanego o te czyny nastolatka.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Koninie, do serii włamań doszło w dniu 5 lutego. Jak się okazało, nie było to przestępstwo doskonałe. Konińscy policjanci na sprawce wytypowali 16-latka. Ten najprawdopodobniej zabrał się za plądrowanie piwnic w bloku, w którym sam mieszka. Z kolei w niezajętym przez nikogo pomieszczeniu składowane były łupy. Część zrabowanego mienia udało się odzyskać. Reszta, jak np. bojler czy metalowa wanna trafiły do skupu złomu oraz do przypadkowych osób.

O dalszym losie nastolatka zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich. Koninianin był już wcześniej notowany przez policjantów.

AW
Źródło: www.konin.policja.gov.pl



 

Dodaj nowy komentarz


Redakcja portalu Konin.info.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Konin.info.pl
* pola wymagane

Zobacz także:


Strona główna  •   Informacje •   Pogoda •   Ogłoszenia •   Informator •   Co jest grane? •   Praca •   Rozkład PKS Konin •   Redakcja

Strony portalu Konin.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •   Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu

Linki sponsorowane: -  obróbka drewna CNC -  meble kuchenne -  namioty reklamowe