aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Spotkania z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów już niebawem


poniedziałek 10 marzec 2014 15:00

Problem nieuczciwych zachowań przedstawicieli handlowych działających w branży telekomunikacyjnej będzie jednym z tematów spotkania, na które zaprasza mieszkańców Konina Miejski Rzecznik Konsumentów.

Odbędzie się ono w piątek 14 marca w świetlicy Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie a wezmą w nim udział  eksperci z Urzędu Komunikacji Elektronicznej. O godz 10.00 - spotkają się z uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Natomiast o godz. 11.30 – spotkanie otwarte z mieszkańcami Konina.

Kolejne spotkanie otwarte dla konsumentów odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2014 roku o godz. 11.00 w Sali Sesyjnej w Ratuszu przy ul. Wiosny Ludów 6. Specjaliści z kancelarii prawniczej Lexam przedstawią  problematykę związaną m.in. z zakupami realizowanymi za pośrednictwem Internetu oraz zwrócą uwagę na pułapki towarzyszące zakupom na prezentacjach od tzw. domokrążców.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

materiał prasowy

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Konin.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl