aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania


niedziela 12 lipiec 2020 11:00

Planowane na 13 lipca br. otwarcie jedynej pływalni w Turku nie dojdzie do skutku. Jak informuje UM Turek pływalnia Kryta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku będzie nieczynna do odwołania.

Z końcem czerwca UM Turek w komunikacie informował o planowanym otwarciu krytej pływalni przy ul. Sportowej dla mieszkańców turku i powiatu. Tak późne uruchomienie jedynej w mieście pływalni dyrekcja OSiR Turek tłumaczyła problemami z dostawą ciepłej wody z ciepłowni GETEC. Jak się jednak okazuje nici z wypadów mieszkańców na basen bowiem w najnowszym komunikacie  UM Turek pływalnia w Turku będzie zamknięta do odwołania.

„W związku z utrzymującym się wzrostem ilości osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 na terenie powiatu tureckiego, Pływalnia Kryta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku będzie nieczynna do odwołania.” - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Turku.

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Konin.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl